Приготування СКС та коктейлери

Виводити:
Показані: товарів

Коктейлери


Кисневі коктейлери – це спеціальне обладнання, яке використовується у медичних закладах з метою проведення оксигенотерапії. Працюють вони за принципом заповнення коктейлера фіто-розчином, який необхідний приготування кисневого коктейлю. З концентратора коктейлер через трубку подається кисень, утворюючи стійку піну. Після цього приготовлений коктейль готовий до вживання.

Прийом кисневих коктейлів є хорошим доповненням для людей, які проходять процедуру оздоровлення шляхом вдихання кисню. Для приготування коктейлю необхідний лише коктейлер та кисневий концентратор. Якщо немає можливості купити концентратор, то можна використовувати кисневий балончик, хоч він менш місткий, але й коштує набагато дешевше. Використання кисневих балончиків менш зручне, порівняно з концентраторами, оскільки їх доводиться часто міняти, але як тимчасовий варіант цілком прийнятний.

Виготовляють коктейлери різних розмірів і, відповідно, різної модифікації, від чого залежить їх продуктивність. Невеликі за розмірами коктейлери найчастіше розраховані для приготування однієї порції один раз для однієї людини. Такі коктейлери переважно використовуються в домашніх умовах, де киснедотерапію проходить одна або кілька людей. Великі коктейлери, які можуть приготувати кілька порцій, використовуються найчастіше в медичних закладах.
 
Разом із звичайними кисневими коктейлерами широко використовуються коктейлери-міксери, які можуть не просто утворити піну, а й змішати її із компонентами коктейлю. Такі прилади дозволяють створювати різні варіанти багатокомпонентних коктейлів, наприклад у коктейльних барах.

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2022 Formed. Здорове життя