Масажери для голови

Виводити:
Показані: товарів
(E&M Active (Велика Британія)) Арт: F6538

9 490 грн

Є в наявності

Вас турбує головний біль, стрес, відчуваєте напруження, втому, дискомфорт, позбутися всього цього допоможуть масажери для голови.

Придбавши масажер для голови, ви позбавите себе необхідності відвідувати масажні кабінети, салони краси або мануальних терапевтів, оскільки весь набір «фахівців» буде у вас під рукою. Масажер для голови міститься в зручній переносній сумочці, яку завжди можна носити із собою. 

Масаж голови чудово допомагає при мігренях, шумі у вухах, застудних захворюваннях, при безсонні і, що дуже важливо, підвищує працездатність.

Масаж рекомендується виконувати вранці та ввечері, а у разі потреби – протягом дня. Вранці масаж голови допомагає підбадьоритися та швидше прокинутися. Увечері допомагає розслабитися та спокійно заснути.

Масажер-антистрес зовні схожий на шолом. Він чудово знімає головний біль, м'язову та нервову напругу, нормалізує тиск, а також використовується як засіб для профілактики стресів. Багато користувачів стверджують, що масажер сприяє росту волосся та розгладжує зморшки навколо очей.

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2023 Formed. Здорове життя