Фільтр

Масажні процедури та столи
 

Для виконання повного комплексу лікувальних та відновлювальних процедур, в сучасній медицині досить часто вдаються до різних видів масажу. Масажні процедури є комплексом пасивних вправ, які виготовляє фахівець над тілом пацієнта. Масажні столи – це спеціальне обладнання, яке сприяє проведенню релаксаційних процедур з метою отримати максимальний лікувальний ефект.
 

Масажні столи мають спеціальне додаткове обладнання, регулювання якого дозволяє налаштувати їх індивідуально для кожного пацієнта. Столи повинні бути мобільні та ергономічні, а також мати інші параметри, які дозволяють налаштовувати рівень навантажень і забезпечувати безпеку і зносостійкість.
 

Виробництво ефективного масажу неможливе без якісного столу. Навіть будучи фахівцем високої категорії, неможливо змусити розслабитись пацієнта, який почувається некомфортно на певному масажному обладнанні. Професійне масажне обладнання має регульовану висоту, кут нахилу підголовника та знімні підлокітники, виріз для обличчя, завдяки чому пацієнт може зручно розміститися та розслабиться.  

Схожі запити:

© 2022 Formed. Здорове життя