Фільтр

Вибір бренда:

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

-31%
(ТМ US MEDICA) Арт: F4793

58 617 грн 39 900 грн

Є в наявності

Реабілітаційне обладнання

Широке використання в сучасній медицині практичних і теоретичних знань у галузі відновлювальної реабілітації, дозволяє робити лікування пацієнтів максимально ефективним, а використання високотехнологічного обладнання імпортного виробництва істотно покращує цей процес. Сучасне німецьке реабілітаційне обладнання є високоякісним продуктом, ціни на який залишаються цілком прийнятними навіть для країн СНД.

Не маючи комплексу фізіотерапевтичних тренажерів, сучасний медичний центр не може запропонувати своїм пацієнтам повний спектр лікувальних процедур і, відповідно, проводити якісне та ефективне лікування. Застосовується сучасне реабілітаційне обладнання для післяопераційного відновлення, а також для проведення профілактичних процедур проти різних захворювань, у тому числі опорно-рухового апарату.

Лікувальна фізкультура – ​​це високоефективна альтернатива заняттям спортом, яка є для пацієнтів важкою та виснажливою працею. Люди, які зазнали тяжких травм або операцій, відновлювальну реабілітацію бачать одним із небагатьох способів повернутися до нормального життя.

 

Схожі запити:

© 2022 Formed. Здорове життя