Подпишитесь на новости

  • Следите за нами в соцсетях:

  • facebook
  • vkontakte
  • teitter

Статьи

Фетальный допплер для прослушивания сердцебиения плода

В нашем магазине вы можете купить: фетальный допплер 3-го поколения и профессиональный фетальный допплер 4-го поколения. Эти приборы станут отличным подарком будущей маме, все они специально разработаны, как для врачей акушеров-гинекологов, а также для пр

AlphaSonic II - роскошь и галантность

ДВА шикарных кресла от компании CASADA - ДВЕ новинки нашего магазина и уникальная возможность - тестирование понравившейся модели. Выбирайте массажное кресло AlphaSonic II в роскошном бежевом цвете или в галантном черном.

Все статьи

Часто виникає питання про різні підручні засоби для людини після інсульту, що необхідно купувати на різних етапах.

 
По-перше, слід придбати протипролежневий матрац. Протипролежневий матрац дає ефект мікромасажу, завдяки чому покращується кровообіг. Такий матрац має компресор, завдяки чому в різних частинах матраца змінюється тиск поперемінно. Таким чином точки дотику хворого з матрацом весь час змінюються. А це дуже важливо для лежачого пацієнта.
 
Також необхідно придбати інвалідну коляску (краще зарубіжного виробництва). Вона легша ніж вітчизняна, в складеному вигляді поміщається в багажник. Є коляски з механічним і автоматичним управлінням.
 
Відвідувати туалет хворому складно, тому необхідно придбати стул-туалет (крісло + судно). До речі, є і коляски зі знімним горщиком і додатковим сидінням типу кришки унітаза.
 
Прийняття ванни стало теж проблемою. Необхідно купити стілець для душу.
Також можна придбати пристосування для ходьби: ходунки, ролери, милиці, тростини та ін.
Асортимент допоміжних засобівдуже великий, але головне, щоб вони були зручними, надійними та безпечними.
Разработка, оптимизация сайта © Green Studio