Подпишитесь на новости

  • Следите за нами в соцсетях:

  • facebook
  • vkontakte
  • teitter

Статьи

Yamaguchi Oxygen - всегда чистый воздух

К тому же, воздухоочиститель просто необходим, если у в помещении постоянно находятся маленькие дети. Установка воздухоочистителя Yamaguchi Oxygen кардинально изменит положение, ведь это устройство создано для того, чтобы сделать воздух, которым вы дышите

Акция: Купить массажное кресло по супер цене!

В нашем магазине - ДВА уникальных массажных кресла YAMAGUCHI по акционной цене! Изысканность дизайна этих двух моделей не оставит равнодушными ценителей прекрасного.

Все статьи

Часто виникає питання про різні підручні засоби для людини після інсульту, що необхідно купувати на різних етапах.

 
По-перше, слід придбати протипролежневий матрац. Протипролежневий матрац дає ефект мікромасажу, завдяки чому покращується кровообіг. Такий матрац має компресор, завдяки чому в різних частинах матраца змінюється тиск поперемінно. Таким чином точки дотику хворого з матрацом весь час змінюються. А це дуже важливо для лежачого пацієнта.
 
Також необхідно придбати інвалідну коляску (краще зарубіжного виробництва). Вона легша ніж вітчизняна, в складеному вигляді поміщається в багажник. Є коляски з механічним і автоматичним управлінням.
 
Відвідувати туалет хворому складно, тому необхідно придбати стул-туалет (крісло + судно). До речі, є і коляски зі знімним горщиком і додатковим сидінням типу кришки унітаза.
 
Прийняття ванни стало теж проблемою. Необхідно купити стілець для душу.
Також можна придбати пристосування для ходьби: ходунки, ролери, милиці, тростини та ін.
Асортимент допоміжних засобівдуже великий, але головне, щоб вони були зручними, надійними та безпечними.
Разработка, оптимизация сайта © Green Studio