Подпишитесь на новости

  • Следите за нами в соцсетях:

  • facebook
  • vkontakte
  • teitter

Статьи

AlphaSonic II - роскошь и галантность

ДВА шикарных кресла от компании CASADA - ДВЕ новинки нашего магазина и уникальная возможность - тестирование понравившейся модели. Выбирайте массажное кресло AlphaSonic II в роскошном бежевом цвете или в галантном черном.

Новинки 2018 года: технологичные массажные кресла

В нашем магазине вы можете не только ознакомиться с различным массажным оборудованием, имеющимся на рынке, но и приобрести массажное кресло, даже не выходя из дома. Позвоните нашему менеджеру, вам будет предоставлена полная информация о выбранной модели.

Все статьи

Травми хребта: переломи і вивихи хребців. Ці пошкодження небезпечні тим, що в хребетному каналі знаходиться спинний мозок, який при травмі може бути здавлений зміщеними уламками кісток, частково чи повністю зруйнований.

 
При пошкодженні спинного мозку втрачається чутливість і настає параліч усього нижнього відділу тулуба, затримується відходження сечі і калу. На крижах, п’ятах і в області лопаток можуть виникнути пролежні. Можливе загальне зараження крові, що може призвести до серйозних наслідків.
 
Перша допомога при травмі хребта полягає в правильному транспортуванні постраждалого в лікарню. Піднімають і перекладають потерпілого на ноші обережно, щоб не викликати перегинів і зміщення пошкоджених хребців. Тому що при необережному русі кісткові уламки можуть зміститися і додатково травмувати спинний мозок. Постраждалий має лежати на твердій поверхні. Категорично не можна його повертати чи намагатися привести в сидяче положення. Для перенесення краще використовувати носилки. Щоб вони були жорсткішими до полотнища прив’язують чи пришивають настил з фанерних або металевих сходових шин Крамера. Шини прикривають складеною удвічі ковдрою. У разі відсутності жорсткої підстилки постраждалого кладуть на ноші вниз животом.
 
Потерпілого перекладають на ноші, попередньо поклавши під спину дошку. В крайньому разі хворого піднімають три людини.
 
У разі перелому шийного відділу хребта необхідно накласти масивну ватно-марлеву пов’язку у вигляді коміра, яка буде перешкоджати нахилам голови і забезпечуватиме іммобілізацію. Жорстка пов’язка з трьох шин Крамера забезпечить більш надійну фіксацію переломів нижніх шийних і верхніх грудних хребців. Задню шину покласти вздовж хребта, огинаючи потилицю і склепіння черепа, передній кінець її на рівні чола загнути у вигляді козирка. Одну з поперечних шин покласти на передпліччя і оточити голову з боків, іншою шиною оперізати груди. При бінтуванні треба уникати здавлення шиї і грудей, використовуючи для зміцнення пов’язки лобовий козирок.
Разработка, оптимизация сайта © Green Studio