Подпишитесь на новости

  • Следите за нами в соцсетях:

  • facebook
  • vkontakte
  • teitter

Статьи

Спортивный валик US Medica Fit PRO

Спортивный валик US MEDICA FIT PRO помогает снять напряжение, повысить эластичность мышц, устранить их болезненность. Он снижает риски травматизма, приводит организм в тонус и подготавливает его к интенсивным тренировкам.

Фетальный допплер для прослушивания сердцебиения плода

В нашем магазине вы можете купить: фетальный допплер 3-го поколения и профессиональный фетальный допплер 4-го поколения. Эти приборы станут отличным подарком будущей маме, все они специально разработаны, как для врачей акушеров-гинекологов, а также для пр

Все статьи

Лікарські препарати, що використовуються для інгаляцій за допомогою небулайзера

Вживання ліків та їх дозування необхідно узгоджувати з лікарем.
 
Лікарські засоби, які розширюють бронхи (бронхолітики)
 
Дозування та кратність застосування визначається індивідуально лікарем. Лікування треба починати з мінімально рекомендованих доз.
 
1. бета2-агоністи
Сальбутамол. "Золотий стандарт" бронхолітична терапія при лікуванні загострень бронхіальної астми будь-якого ступеня тяжкості:
Вентолін небули
Стерінеб Саламол
Сальгім
Асталін
Фенотерол:
Беротек
 
2. холінолітики
Іпратропіум бромід: Атровент
 
3. Комбіновані лікарські препарати
Беродуал
 
Ліки, які розріджують мокротиння
Амброксол:
Амброгексал
Лазолван
Фізіологічний розчин хлориду натрію 0,9% або слаболужні мінеральні води типу "Нарзан",
"Боржомі", Гіпертонічний розчин NaCI (3-4%).
Пульмозім
Флуімуціл
 
Ліки антибактеріальні
Можна застосовувати деякі антибіотики, антисептики (Діоксидин 0,5% розчин), протитуберкульозні та протигрибкові препарати (за призначенням лікаря).
Антибіотик Флуімуціл
 
Протизапальні лікарські препарати
Кромони - Кромогексал
Глюкокортикостероїди - Пульмікорт (будесонід) суспензія для небулайзера
 
Ліки протикашльові
Готуючи розчини необхідно дотримуватися правил:
Стерильний фізіологічний розчин (0,9% хлориду натрію) використовують в якості розчинника. Не можна використовувати водопровідну (навіть кип’ячену) і дистильовану воду. Температура розчину повинна бути не нижче 20° С.
У разі одночасного призначення декількох препаратів, спочатку проводиться інгаляція бронхолітиками, через 10-15 хвилин муколітиками, потім, після відходження мокроти, протизапальними препаратами.
 
Для небулайзера не рекомендуються:
Розчини, які містять олії, зважені частки (в тому числі відвари та настої трав), папаверин, еуфілін, платифілін, димедрол та їм подібні засоби, що не мають субстрату впливу на слизову оболонку.
Інгаляція системних гормонів (преднізолон дексазон, гідрокортизон) через небулайзер технічно можлива, але при цьому досягається системна, а не місцева дія препаратів. Тому терапія системними гормонами за допомогою небулайзера не рекомендується.
 
Ультразвукові та компресорні небулайзери
Не всі препарати, які можна використовувати за допомогою компресорного небулайзера, можна використовувати за допомогою ультразвукового небулайзера. Інгаляції антибіотиків і диоксидина не можна застосовувати за допомогою ультразвукових небулайзерів.
Кортикостероїди (пульмікорт суспензія для небулайзера) можна застосовувати тільки за допомогою електронно-сітчастого небулайзера OMRON Micro AIR.
Разработка, оптимизация сайта © Green Studio