Про компанію

"ForMed - каталог медичного обладнання"  – це компанія-новатор, яка пропонує своїм покупцям високоякісну продукцію та нові стандарти сервісу. 

Наша компанія постійно стежить за сучасними науковими досягненнями та технологіями у сфері медицини, реабілітації, фізіології та біомеханіки. Саме тому своїм покупцям на ринку України ми пропонуємо лише перевірені та якісні, сертифіковані та ліцензовані товари: лабораторне та медичне обладнання, інвалідні візки, товари для реабілітації, аквадистилятори та очищувачі повітря.

Співпраця з відомими європейськими компаніями дозволяє нам протягом багатьох років отримувати від наших клієнтів хороші оцінки та вдячні відгуки про нашу роботу.

Наші співробітники регулярно проходять навчальні майстер-класи, тематичні семінари, курси підвищення своєї кваліфікації, це дозволяє їм володіти максимальною інформацією про всі товари, що надаються нашою компанією, на найвищому рівні. Ви завжди можете отримати повну та досить чітку консультацію про будь-який з товарів нашого інтернет магазину, це допоможе Вам впевненіше обрати товар, який необхідний саме Вам.

Наша компанія постійно стежить за усіма світовими відкриттями та новинками на ринку медичного обладнання, оперативно реагуючи на появу нового товару чи апарату. Вся наша продукція для здоров’я, а її представлено понад 2000 товарів, - це медичні апарати, реабілітаційне та лабораторне обладнання, – відповідають найвищим стандартам якості, визнаним у всьому світі.

Ми готові піти на зустріч Вам у будь-якому питанні, для цього надаємо гнучку та об’єктивну систему ціноутворення. А наша служба доставки Вас не розчарує – доставимо у найкоротші терміни будь-який товар «до дверей».

Будьте здорові!

Ваш "ForMed каталог медичного обладнання"

  

 

Наші дипломи

         

G++

© 2024 Formed. Здорове життя