Ультразвукова терапія

Виводити:
Показані: товарів

Ультразвукова терапія
 

Ультразвукова терапія, яка так активно застосовується сьогодні, має на організм людини знеболювальну дію, десенсибілізуючу та розсмоктуючу. За допомогою ультразвуку в тканині можна вводити лікарські речовини, це називається ультрафонофорез.
 

Апарати УЗТ, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, це високоякісне обладнання, яке розроблене спеціально для лікування та  профілактики ЛОР-органів за рахунок їх впливу ультразвукових генерованих механічних коливань на певні локальні ділянки тіла.
 

Застосування механічних коливань, частота яких перевищує 20 кГц, з лікувальною метою називається ультразвуковою терапією. З лікувальною метою застосовують найчастіше ультразвукову частоту близько 880 кГц, при ній довжина цієї хвилі в тканинах людини дорівнює близько 2мм.
 

У лікувальній практиці нині використовуються кілька видів ультразвукових апаратів: стаціонарні та портативні. Все це обладнання складається з генератора електричних високочастотних коливань, що вмонтований у пластмасовий або металевий корпус, також є ультразвуковий випромінювач (вібратор).
Ультразвукові апарати УЗТ  можуть використовуватись у неврології для загальної фізіотерапії, для стоматології, дерматології, урології, офтальмології, косметології. Вони відрізняються один від одного лише певними наборами випромінювачів.

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2023 Formed. Здорове життя