Ультразвукова терапія

Виводити:
Показані: товарів

Ультразвукова терапія - ультразвукові апарати

Ультразвукова терапія, яка так активно застосовується сьогодні, має на організм людини знеболювальну дію, десенсибілізуючу та розсмоктуючу. За допомогою ультразвуку в тканині можна вводити лікарські речовини, це називається ультрафонофорез.
 

Апарати ультразвукові УЗТ, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, це високоякісне обладнання, яке розроблене спеціально для лікування та  профілактики ЛОР-органів за рахунок їх впливу ультразвукових генерованих механічних коливань на певні локальні ділянки тіла.
 

Застосування механічних коливань, частота яких перевищує 20 кГц, з лікувальною метою називається ультразвуковою терапією. З лікувальною метою застосовують найчастіше ультразвукову частоту близько 880 кГц, при ній довжина цієї хвилі в тканинах людини дорівнює близько 2мм.
 

У лікувальній практиці нині використовуються кілька видів ультразвукових апаратів: стаціонарні та портативні. Все це обладнання складається з генератора електричних високочастотних коливань, що вмонтований у пластмасовий або металевий корпус, також є ультразвуковий випромінювач (вібратор).
Ультразвукові апарати УЗТ  можуть використовуватись у неврології для загальної фізіотерапії, для стоматології, дерматології, урології, офтальмології, косметології. Вони відрізняються один від одного лише певними наборами випромінювачів.

Наша компанія медичного обладнання FORMED вже багато років займається забезпеченням лікувальних установ та приватних клієнтів якісними товарами медичного призначення. Ми є офіційними представниками в Україні багатьох виробників, тому купити у нас медичне обладнання  - вигідно, просто та надійно! 

  • Офіційна гарантія
  • Найбільш широкий асортимент
  • Профільний підбір обладнання по напрямкам (кардіологія, хірургія, лабораторія, неонатологія, реанімація, гінекологія, медичні меблі та інші)
  • Медичне обладнання для дому (дозиметри, пульсоксиметри, термометри, іонізатори та інші)
  • Доставка по всій Україні, у тому числі адресна доставка до дверей
  • Низькі ціни та гарантія оригінальної якості

Вибрати та замовити медичне обладнання Вам допоможуть наші професійні консультанти: напишіть нам в онлайн чат чи зателефонуйте!

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренду:

© 2024 Formed. Здорове життя