Відсмоктувачі хірургічні

Виводити:
Показані: товарів
(OSD) Арт: F7415

5 499 грн

Є в наявності

Відсмоктувачі хірургічні, аспіратори хірургічні

Хірургія – це один із найважливіших розділів медицини. Саме тут проводяться операції, що відповідають за життя пацієнта. У хірургії все важливо до дрібниць: сучасне обладнання, комфортні меблі, зручне приміщення, різноманітні препарати та відмінні фахівці. Наша компанія здатна забезпечити вас високоякісним та найнеобхіднішим обладнанням для того, щоб навіть найпростіша операція проходила на найвищому рівні. У цьому Вам допоможе такий незамінний прилади як хірургічні відсмоктувачі.

Відсмоктувач хірургічний – це обладнання, яке є обов’язковим для будь-якого відділення реанімації чи будь-якої операційної. Сьогодні хірургічні відсмоктувачі можуть використовуватися також і в стаціонарі, у вигляді портативного (переносного) варіанту.

Аспіратор хірургічний – це медичні прилади, які призначені для використання в хірургії (хірургічне втручання), в аспірації при гінекологічних процедурах, для відсмоктування септичної рідини.

У нашому інтернет магазині ви зможете придбати відсмоктувачі хірургічні електричні та педальні, дитячі та універсальні моделі. Як правило, хірургічні відсмоктувачі укомплектовані двома скляними банками, що легко миються і не потребують очищення кожні п’ять хвилин.

Відсмоктувачі хірургічні необхідні для повноцінного обладнання палат інтенсивної терапії, процедурних кабінетів, операційних та реанімаційних відділень. Основне призначення медичних відсмоктувачів – відсмоктування рідин із дихальних шляхів у момент перебування пацієнта під наркозом, відкачування (аспірація) біологічних рідин, газів та частинок тканин із операційних порожнин організму під час хірургічного втручання.

Хірургічний відсмоктувач купити з доставкою по Україні від компанії ФОРМЕД

Відсмоктувачі хірургічні досить прості у застосуванні, тому вони можуть використовуватися людиною, яка навіть не має досвіду в роботі з медичною технікою, в стаціонарних, амбулаторно-поліклінічних умовах, у машинах невідкладної медичної допомоги, а в разі потреби – в домашніх умовах.

Ми пропонуємо до вашої уваги сучасні відсмоктувачі та аспіратори хірургічні, без яких не може обійтися сьогодні жодне хірургічне відділення.

Наш інтернет магазин – це точність, надійність, висока якість продукції та цілком демократичні ціни. Зробіть правильний вибір.

Наша компанія медичного обладнання FORMED вже багато років займається забезпеченням лікувальних установ та приватних клієнтів якісними товарами медичного призначення. Ми є офіційними представниками в Україні багатьох виробників, тому купити у нас медичне обладнання  - вигідно, просто та надійно! 

  • Офіційна гарантія
  • Найбільш широкий асортимент
  • Профільний підбір обладнання по напрямкам (кардіологія, хірургія, лабораторія, неонатологія, реанімація, гінекологія, медичні меблі та інші)
  • Медичне обладнання для дому (дозиметри, пульсоксиметри, термометри, іонізатори та інші)
  • Доставка по всій Україні, у тому числі адресна доставка до дверей
  • Низькі ціни та гарантія оригінальної якості

Вибрати та замовити медичне обладнання Вам допоможуть наші професійні консультанти: напишіть нам в онлайн чат чи зателефонуйте!

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренду:

© 2024 Formed. Здорове життя