Підйомні крісла спеціальні OSD

Виводити:
Показані: товарів

Підйомне крісло-реклайнер вже активно використовується в усьому світі літніми людьми та людьми хворими на хребет або ноги. Нарешті ця технологія дійшла і до нашої країни. Фахівці створили це диво техніки для полегшення життя людей похилого віку та хворих людей. Крісло має дивовижний механізм, що спрощує підйом з сидіння. Крісло-рейклайнер управляється з пульта, що лежить у кишеньці з боку крісла.

Люди, що мають захворювання ніг або хребта довго намагаються підібрати по-справжньому затишне крісло, яке зніме навантаження з хворого хребта і ніг, спростить процес підйому. Адже встаючи з крісла завжди доводиться напружувати м'язи ніг та спини, що є великою проблемою для деяких людей. Але підйомні крісла-реклайнери допомагають вирішити такі проблеми і м'яко повертають Вас у вихідне вертикальне положення. Крісло не виштовхуватиме Вас, а лише забезпечить надійну опору і підготує Ваше тіло до підйому.

У бічній частині крісла пришита містка кишеня, куди можна покласти книгу та інші речі. Автоматична система працює максимально плавно і м'яко, повністю виключається загроза падіння, травм.

Крім положення «сидячи» підйомне крісло-реклайнер має такі положення:

1) ТБ. У цьому положенні спинка крісла трохи відхилена, а підставка для ніг піднята. Це максимально зручно під час читання книг або перегляду фільмів, телевізора.
2) «Лежачи».У такому стані крісло розкладено повністю, а підставка піднята. Це положення використовується для того, щоб відпочити та подрімати.
3) «Підйом». Крісло-реклайнер допомагає вам піднятися, воно трохи піднімається, нахиляється вперед.

Потрібно сказати, що встановлення крісла можна проводити на мінімальній відстані від стіни, адже його фіксація здійснюється в будь-якому стані.

Наша компанія медичного обладнання FORMED вже багато років займається забезпеченням лікувальних установ та приватних клієнтів якісними товарами медичного призначення. Ми є офіційними представниками в Україні багатьох виробників, тому купити у нас медичне обладнання  - вигідно, просто та надійно! 

  • Офіційна гарантія
  • Найбільш широкий асортимент
  • Профільний підбір обладнання по напрямкам (кардіологія, хірургія, лабораторія, неонатологія, реанімація, гінекологія, медичні меблі та інші)
  • Медичне обладнання для дому (дозиметри, пульсоксиметри, термометри, іонізатори та інші)
  • Доставка по всій Україні, у тому числі адресна доставка до дверей
  • Низькі ціни та гарантія оригінальної якості

Вибрати та замовити медичне обладнання Вам допоможуть наші професійні консультанти: напишіть нам в онлайн чат чи зателефонуйте!

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренду:

© 2024 Formed. Здорове життя