Термостати

Виводити:
Показані: товарів

Термостати
 

Медичні термостати використовуються для отримання та підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, яка необхідна для проведення мікробіологічних, бактеріологічних, вірусологічних, санітарно-бактеріологічних та біохімічних досліджень у клінічних лабораторіях та лікарнях, науково-дослідних інститутах тощо.

Сучасні термостати мають багатопрограмні мікропроцесорні блоки управління, високоефективні термоелектричні охолоджувальні модулі, високоякісні двигуни.

Камери термостатів виготовляються з нержавіючої сталі, мають усередині камерне освітлення, автоматичне регулювання підтримки температури, цифрову індикацію поточної та заданої температури.

Температура всередині термостата підтримується з високою точністю, рівномірно розподіляється по всій камері. Також вони мають відмінні гігієнічні властивості, оснащені системами сигналізації при аваріях, мають мале енергоспоживання і невелику вагу. Нагрівальний та охолодний модулі повністю ізольовані від внутрішнього простору камери, завдяки чому вдається запобігати пересушуванню проб унаслідок випаровування.

Наша компанія медичного обладнання FORMED вже багато років займається забезпеченням лікувальних установ та приватних клієнтів якісними товарами медичного призначення. Ми є офіційними представниками в Україні багатьох виробників, тому купити у нас медичне обладнання  - вигідно, просто та надійно! 

  • Офіційна гарантія
  • Найбільш широкий асортимент
  • Профільний підбір обладнання по напрямкам (кардіологія, хірургія, лабораторія, неонатологія, реанімація, гінекологія, медичні меблі та інші)
  • Медичне обладнання для дому (дозиметри, пульсоксиметри, термометри, іонізатори та інші)
  • Доставка по всій Україні, у тому числі адресна доставка до дверей
  • Низькі ціни та гарантія оригінальної якості

Вибрати та замовити медичне обладнання Вам допоможуть наші професійні консультанти: напишіть нам в онлайн чат чи зателефонуйте!

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренду:

© 2024 Formed. Здорове життя