Термостати

Виводити:
Показані: товарів

Термостати
 

Медичні термостати використовуються для отримання та підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, яка необхідна для проведення мікробіологічних, бактеріологічних, вірусологічних, санітарно-бактеріологічних та біохімічних досліджень у клінічних лабораторіях та лікарнях, науково-дослідних інститутах тощо.

Сучасні термостати мають багатопрограмні мікропроцесорні блоки управління, високоефективні термоелектричні охолоджувальні модулі, високоякісні двигуни.

Камери термостатів виготовляються з нержавіючої сталі, мають усередині камерне освітлення, автоматичне регулювання підтримки температури, цифрову індикацію поточної та заданої температури.

Температура всередині термостата підтримується з високою точністю, рівномірно розподіляється по всій камері. Також вони мають відмінні гігієнічні властивості, оснащені системами сигналізації при аваріях, мають мале енергоспоживання і невелику вагу. Нагрівальний та охолодний модулі повністю ізольовані від внутрішнього простору камери, завдяки чому вдається запобігати пересушуванню проб унаслідок випаровування.

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2023 Formed. Здорове життя