Дитячі інвалідні коляски

Виводити:
Показані: товарів

Дитячий інвалідний візок для реабілітації

Дитячі інвалідні візки для дітей з ДЦП є незамінним механізмом для дітей, які не можуть самостійно пересуватися. Завдяки багатьом функціям та особливостям конструкції, дитячий візок дозволяє не тільки пересуватися, але жити більш повноцінним життям. Сучасні коляски відрізняються не тільки дизайном, а й різноманітністю пристосувань та технічних характеристик.

Випускаються коляски механічні та з електроприводом. Перші наводяться за допомогою м'язової сили рук. Вони доступні за ціною та невибагливі в використання; мають багато модифікацій та моделей, наприклад коляски, призначені для будинку та вулиці, коляски, що мають важільний привід, високу спинку або додаткові санітарні пристрої. Також розробляють спеціальні коляски для дітей з ДЦП, спортивні інвалідні коляски та ін.
 

Всі коляски, як правило, відрізняються типом коліс, підлокітників, підніжок, вагою та габаритами тощо. Вони легко складаються, мають швидкознімні задні колеса, завдяки чому легко переносяться або транспортуються в будь-якому автотранспорті. Дитячі електроколяски надають руху акумуляторні батареї, які на одній зарядці можуть забезпечити подолання відстані від 10 до 100 км зі швидкістю до 10-15 км/год. Управляються такі коляски джойстиком, розташованим на підлокітнику з правого або лівого боку.

Дитячий інвалідний візок  може бути спортивним, для дітей з ДЦП, важільним або електроприводним, з високою спинкою, з додатковими пристроями тощо.

Наша компанія медичного обладнання FORMED вже багато років займається забезпеченням лікувальних установ та приватних клієнтів якісними товарами медичного призначення. Ми є офіційними представниками в Україні багатьох виробників, тому купити у нас медичне обладнання  - вигідно, просто та надійно! 

  • Офіційна гарантія
  • Найбільш широкий асортимент
  • Профільний підбір обладнання по напрямкам (кардіологія, хірургія, лабораторія, неонатологія, реанімація, гінекологія, медичні меблі та інші)
  • Медичне обладнання для дому (дозиметри, пульсоксиметри, термометри, іонізатори та інші)
  • Доставка по всій Україні, у тому числі адресна доставка до дверей
  • Низькі ціни та гарантія оригінальної якості

Вибрати та замовити медичне обладнання Вам допоможуть наші професійні консультанти: напишіть нам в онлайн чат чи зателефонуйте!

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренду:

© 2024 Formed. Здорове життя