Операційні мікроскопи

Виводити:
Показані: товарів
(Біомед) Арт: F1728

633 450 грн

Очікується

(Біомед) Арт: F1727

289 993 грн

Під замовлення

(Alltion) Арт: F10501

725 400 грн

Під замовлення

(Біомед) Арт: F1726

ціну уточнюйте

Під замовлення

(Біомед) Арт: F1729

ціну уточнюйте

Під замовлення

(Alltion) Арт: F10491

ціну уточнюйте

Немає в наявності

Операційні мікроскопи
 

Мікроскопи операційні — це апарати, які справили справжню революцію, як у наукових, так і в технічних галузях.

Мікроскопи операційні сьогодні — це своєрідний гарант чудової якості проведення будь-яких, навіть найскладніших мікрооперацій. Оптика, встановлена ​​в системі даного пристрою, дає можливість хірургу бачити чітку картинку в необхідному для втручання розмірі.

Сучасні мікроскопи операційні універсальні, вони значно полегшують роботу хірурга, збільшуючи ефективність оперативного втручання.
 

Операційні мікроскопи, які сьогодні використовуються в хірургії, – це оптика найвищої якості, що забезпечує відмінний огляд поля діяльності хірурга під час проведення будь-якого роду хірургічного втручання.
 

У більшості випадків оснащується таке обладнання тепловими фільтрами та іншими додатковими пристроями, які дозволяють проводити навіть фото- та відеозйомку проведення операції. Операційні збільшувальні прилади також мають відмінну різкість зображення, розширене поле зору, можливість ступінчастого або плавного збільшення, а також багато інших можливостей.
 

У нашому медичному інтернет магазині представлено високоякісне обладнання для хірургії за найвигіднішими цінами в Україні: операційні офтальмологічні мікроскопи, операційні ЛОР мікроскопи, операційні мікроскопи Біомед інше.
 

Мікроскопи операційні використовується сьогодні в багатьох галузях медицини. Це і кардіохірургія, і отоларингологія, і онкологія, і офтальмологія, і трансплантологія, тут ніяк не можна обійтися без повноцінного та якісного збільшення галузі діяльності хірурга.
Наявність додаткових пристроїв надає цьому обладнанню великі можливості, роблячи його зручним і максимально функціональним у всіх відношеннях.

 

 • Дозатори автоматизовані шприцеві
 • Коагулятори моно та біполярні ЕХВЧ
 • Операційні мікроскопи
 • Світильники хірургічні
 • Відсмоктувачі хірургічні
 • Плазмаферез, гемосорбція

Наша компанія медичного обладнання FORMED вже багато років займається забезпеченням лікувальних установ та приватних клієнтів якісними товарами медичного призначення. Ми є офіційними представниками в Україні багатьох виробників, тому купити у нас медичне обладнання  - вигідно, просто та надійно! 

 • Офіційна гарантія
 • Найбільш широкий асортимент
 • Профільний підбір обладнання по напрямкам (кардіологія, хірургія, лабораторія, неонатологія, реанімація, гінекологія, медичні меблі та інші)
 • Медичне обладнання для дому (дозиметри, пульсоксиметри, термометри, іонізатори та інші)
 • Доставка по всій Україні, у тому числі адресна доставка до дверей
 • Низькі ціни та гарантія оригінальної якості

Вибрати та замовити медичне обладнання Вам допоможуть наші професійні консультанти: напишіть нам в онлайн чат чи зателефонуйте!

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренду:

© 2024 Formed. Здорове життя