Стерилізатори повітряні

Виводити:
Показані: товарів

Стерилізатори повітряні
 

Стерилізатори повітряні застосовуються в медичних закладах для створення повітряної стерилізації різноманітних інструментів. Їх застосування є необхідною процедурою для аптек, епідеміологічних, лікувально-профілактичних та інших медичних закладів. За допомогою повітряних стерилізаторів виробляють дезінфекцію з примусовою конвекцією різних хірургічних інструментів, термостійких шприців, голок до них, скляного посуду та ін.  

Також стерилізатори використовують для сушіння медичних виробів. Вони мають світлові індикатори, оснащені звуковою сигналізацією для повідомлень у разі неполадок, здатні певний час забезпечувати потрібні температурні режими.
 

На етапі виробництва виконується повна перевірка роботи пристрою, що підтверджується відповідним сертифікатом і, як наслідок, є гарантією високої якості продукту. Повітряні стерилізатори не використовують електричні двигуни, завдяки чому є практично безшумними. Стерилізація може здійснюватися при температурі від 120 до 180 °C. Повний розігрів займає до 55 хвилин.

  • Стерилізатори електричні
  • Стерилізатори повітряні
  • Стерилізатори парові
  • Коробки стерилізаційні

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2023 Formed. Здорове життя