Велоергометри та тредмили

Виводити:
Показані: товарів

Велоергометри та тредмили

Велоергометри та тредмили – це спеціальні велотренажери та бігові доріжки, які використовуються для реабілітації пацієнтів, які страждають на різні захворювання.  апарати мають сучасний ергономічний дизайн та стійку конструкцію, вони засновані на новому принципі дії та є досить простими у використанні. Це багатофункціональні пристрої, які можна настроювати залежно від індивідуальних вимог кожного пацієнта. Управління досить просте: всього за допомогою трьох кнопок можна налаштувати всі параметри.

 

Сучасні велоергометри мають зручне покрокове налаштування, яке уможливлює розташування кожного пацієнта, всі залежності від його фізичних даних. Вони оснащені електромагнітною системою гальм, рідкокристалічними дисплеями, засобами для підключення пульсоксиметричного модуля та модуля артеріального тиску.

 

Тредмили мають блок керування, за допомогою якого програмується швидкість, кут і стандартні тести. Доріжки переважно низькі, завдяки чому добре підходять для проведення всіх ергометричних тестів з кардіології, а також досліджень функцій зовнішнього дихання та реабілітації.

 

Схожі запити:

© 2022 Formed. Здорове життя