Аквадистилятори

Виводити:
Показані: товарів

Аквадистилятор електричний купити

У різних дослідженнях, особливо, проведених в медичних лабораторіях, використовується дистильована вода. Якщо подібні дослідження здійснюються досить часто, то лабораторія, велика аптека або фармацевтичний завод для оперативності та зручності проведення досліджень повинні мати власні дистилятори. Працюють дистилятори води за методом випаровування та подальшої конденсації очищеної води.

Конструкція електричного аквадистилятора складається із спеціальних тінів, які нагрівають воду і перетворюють її на пару, багатьох сепараторів, через які проходить ця пара, де в результаті конденсується, охолоджується і збирається як чиста дистильована вода. Цей спосіб дистиляції дозволяє ефективно позбавлятися металів, солей та інших домішок, які можуть бути у воді.

Виготовляються аквадистилятори води із високоякісних матеріалів, які забезпечують довговічне, надійне та безпечне використання цього обладнання. Вони можуть оснащуватися спеціальними датчиками, за допомогою яких здійснюється відстеження наповненості дистилятора, що дозволяє здійснювати автоматичне вимкнення системи.

Аквадистилятори та дистилятори поділяються на промислові та настільні, у принципі роботи яких лежить перегонка води.

Дистильована вода просто необхідна у медицині. Від неї залежить приготування ліків, приготування електролітів та ін. Виготовляють аквадистилятори переважно з нержавійки. Очищена вода на виході може бути як холодною, так і гарячою. Дистильована вода повинна відповідати всім ГОСТам.

Робота будь-якого аквадистиллятора схожа на роботу звичайного електричного чайника. Заливаємо воду і натискаємо кнопку, вимкнення зазвичай автоматичне.

  • Аквадистилятор купити для медичних цілей або для дому можна у нас за досить вигідними цінами.

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2022 Formed. Здорове життя