Комплекти Ecoflow + Jackery

Виводити:
Показані: товарів
(EcoFlow) Арт: F8495

74 999 грн

Є в наявності

Комплекти Ecoflow + Jackery

Завдяки інноваційній розробці компанії EcoFlow - портативній електростанції, ви завжди будете заряджені на всі 100%.

Вже важко навіть уявити, як люди жили без електронних гаджетів. Проте, на жаль, всі вони потребують періодичної підзарядки. Якщо ви плануєте провести певний час за межами міста або збираєтеся зі своєю сім'єю в далеку дорогу, де можливі перебої з енергопостачанням, варто скористатись портативними зарядними пристроями. 

Комплекти Ecoflow – це ще краще, адже вони забезпечують швидку зарядку за будь-яких умов. Збільшуйте потужність, не вагаючись!

Набір EcoFlow RIVER Pro + RIVER Pro Extra Battery  EcoFlow

Потужності River PRO вистачить, щоб зарядити смартфон майже 60 разів, планшет чи ноутбук понад 10 разів, підключити телевізор від 4 до 8 годин, холодильник орієнтовно на 6 годин і багато чого іншого. 

EcoFlow River PRO — це найпотужніший зарядний пристрій у лінійці River. Ємність батареї складає 720 Вт·год (200 000 mAh), а якщо під'єднати додаткову батарею River Pro Extra Battery можна збільшити ємність до 1440 Вт. Потужність River PRO дає змогу максимально забезпечити себе електроенергією, якщо ви подорожуєте з сім’єю чи друзями. Втім, і для власного будинку чи квартири цей пристрій підійде, щоб пережити відключення електроенергії. 

RIVER Pro Extra Battery - додатковий модуль, який інтегрується з електростанцією EcoFlow RIVER та дозволяє збільшити ємність.

Набір EcoFlow DELTA Max 2000 + DELTA Max Extra Battery Bundle EcoFlow

За допомогою EcoFlow DELTA MAX ви можете підключити майже на добу телевізор або холодильник, на кілька циклів пральну машину, на 4 години електроплиту або ж мікрохвильову піч. DELTA Max 2000 - це резервне живлення вашого дому під час перебоїв у подачі електроенергії. 

Батарея DELTA Max Extra Battery Bundle у кілька разів збільшить потужність зарядної станції EcoFlow DELTA Max. Одна така батарея має об'єм 2016 Втч може заряджатися одночасно від мережі та сонячних панелей, або ж від генератора та сонячних панелей. Завдяки екрану на батареї чи програмі ви будете отримувати всю інформацію про наявний заряд акумулятора, час до повного заряду чи розряду тощо. 

Набір EcoFlow DELTA + one 110W Solar Panel Bundle

EcoFlow DELTA — лідер з кількості підключених пристроїв — всього 13. Розетки - 4,  портів для USB зарядки - 6, а також автомобільна зарядка. EcoFlow DELTA — це професійна техніка. Її можна використовувати у майстерні, на виїзді, на зйомках відеороликів чи фотосесіях. Зарядний пристрій EcoFlow DELTA має справді потужні можливості та допоможе вам у будь - якій ситуації! 

110W Solar Panel Bundle - це пристрій, з яким ви не залежатимете від розетки. За допомогою цієї батареї, що складається з високопродуктивних фотоелементів та монокристалічного кремнію, можна заряджати електроніку та портативні генератори. Тепер все обладнання можна використовувати безперервно, приєднавши до портативної електростанції.

Комплекти Ecoflow, які ви можете купити в нашому магазині, - це потужне і універсальне джерело енергії.

Наша компанія медичного обладнання FORMED вже багато років займається забезпеченням лікувальних установ та приватних клієнтів якісними товарами медичного призначення. Ми є офіційними представниками в Україні багатьох виробників, тому купити у нас медичне обладнання  - вигідно, просто та надійно! 

  • Офіційна гарантія
  • Найбільш широкий асортимент
  • Профільний підбір обладнання по напрямкам (кардіологія, хірургія, лабораторія, неонатологія, реанімація, гінекологія, медичні меблі та інші)
  • Медичне обладнання для дому (дозиметри, пульсоксиметри, термометри, іонізатори та інші)
  • Доставка по всій Україні, у тому числі адресна доставка до дверей
  • Низькі ціни та гарантія оригінальної якості

Вибрати та замовити медичне обладнання Вам допоможуть наші професійні консультанти: напишіть нам в онлайн чат чи зателефонуйте!

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренду:

© 2023 Formed. Здорове життя