Коляски інвалідні спеціальні

Виводити:
Показані: товарів
(Kury Чехія) Арт: F2116

51 680 грн

Є в наявності

(Kury Чехія) Арт: F2120

ціну уточнюйте

Під замовлення

Візки інвалідні спеціальні

Інвалідні крісла-коляски використовуються людьми, які внаслідок захворювань або порушення функцій опорно-рухового апарату не можуть самостійно пересуватися. Вони бувають різних типів. Найпоширеніші – це класичні коляски, менш часто використовуються спеціальні інвалідні крісла-коляски.

Спеціальні інвалідні коляски мають досить малу вагу, завдяки чому вони дуже зручні для пацієнтів з високою ампутацією, які не використовують протезів. Пацієнт на такому візку може самостійно регулювати центр тяжкості залежно від необхідності. Також вони можуть оснащуватися додатковими комплектуючими компонентами, завдяки яким можна зібрати інвалідний візок залежно від індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

Спеціальні інвалідні візки продаються з несучим шасі із системою сидіння або без нього (у такому разі протез тулуба фіксується спеціальними затискними пристроями). Пропонуються також спеціальні коляски у вигляді лежака, які зручні для використання в саду або на пляжі, де м'який ґрунт (ґрунт, пісок або галька).

 

У нас на сайті представлений широкий вибір колясок:

  • Дитячих інвалідних візків
  • Інвалідних візків
  • Електроколяски Скутера
  • Активних інвалідних візків

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2023 Formed. Здорове життя