Електроколяски Скутера

Виводити:
Показані: товарів

Електроколяски, скутери

Електроколяски та скутери використовуються для спрощення та полегшення переміщення людей, які мають часткове або повне порушення функції опорно-рухового апарату. Керуються такі машини електронним пультом певного типу: ручного чи ножного залежно від можливостей людини.

Інвалідні коляски з електроприводом бувають різних типів і можуть використовуватися і в будинку, і на вулиці, або виключно в приміщенні. У спектр електровізків входять різні механізми, починаючи компактними колясками-скутерами, зручними для використання в невеликих приміщеннях, і закінчуючи багатофункціональними дорожніми кріслами-візками, які можуть мати підвищену прохідність.

Ціновий діапазон колясок дуже широкий: чим досконаліша електроколяска або скутер у технічному плані, тим, відповідно, вища її вартість. Проте, високотехнологічні електроколяски суттєво полегшують життя людині, яка не може самостійно пересуватися. Сучасні візки можуть допомогти людині подолати відстань до 100 км на одному заряді акумулятора. Вони мають багато функціональних та конструктивних особливостей, регульовані сидіння, спинки, підлокітники та підніжки та ін. завдяки цьому можна підібрати крісло-коляску для кожної людини індивідуально.

 

  • Дитячі інвалідні візки
  • Інвалідні коляски
  • Електроколяски Скутера
  • Активні інвалідні коляски
  • Візки інвалідні спеціальні

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2022 Formed. Здорове життя