Активні інвалідні коляски

Виводити:
Показані: товарів
(Invacare France Operations (Франція)) Арт: F8972

64 990 грн

Є в наявності

(Invacare France Operations (Франція)) Арт: F3599

138 990 грн

Під замовлення

Активні інвалідні коляски


Активні інвалідні коляски для людей з обмеженими можливостями, що віддають перевагу активному відпочинку при малорухливому способі життя, - це один з небагатьох способів підтримувати себе в хорошій психічній і психологічній формі. Ці коляски мають підвищену міцність, надійність, маневреність та легку керованість.

Використовуються активні інвалідні візки як у приміщеннях, так і на вулиці на твердому дорожньому покритті. Вони багатофункціональні, тому дозволяють людям із обмеженими можливостями займатися танцями, спортом. Використовуються такі коляски також під час проведення тренувань для реабілітації та відновлення функцій опорно-рухового апарату пацієнта.

Виготовляються активні інвалідні візки з легких та міцних металів – алюмінію або титану. Вони забезпечують колясці легкість конструкції, завдяки чому її використання стає комфортнішим. Активні інвалідні візки користуються великою популярністю, особливо часто вони використовуються дітьми, які потребують максимального руху та мобільності. Завдяки цьому діти не так сильно почуваються не такими, як усі, і можуть нормально розвиватися нарівні зі здоровими дітьми.

 

 

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2023 Formed. Здорове життя