Інверсійний стіл

Виводити:
Показані: товарів
Товару поки що немає

Інверсійний стіл

 

Інверсійний стіл – це один із незамінних та ексклюзивних тренажерів, який може використовуватися в домашніх умовах, не займаючи багато місця і при цьому – досить простий у користуванні. Найчастіше жителі мегаполісів сьогодні не мають вільного часу на розмірені прогулянки, пробіжки, помірну повсякденну активність м'язів або серйозні заняття спортом.

У таких ситуаціях прийде на допомогу інверсійний стіл, який є стійким пристосуванням для зворотного вису у вигляді вертикально підвішеної лави з кріпленнями для ніг. Людина під час вправ перекидається назад, повисаючи вниз головою. Завдяки таким вправам інверсійний стіл допомагає м'язам досить швидко прийти до норми.

Моделі, що пропонуються нашим інтернет магазином, легко регулюються, є можливість індивідуального підбору кута положення вису та нахилу, за рахунок чого знімаються спазми та затискачі м'язів, розтягується хребет, розслабити м'язи, зняти напругу та стрес. Це важливо як для людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, так і для професійних спортсменів. До того ж, заняття на інверсійному столі покращують поставу та сприяють збільшенню зростання людини на кілька сантиметрів.
 

Наша компанія медичного обладнання FORMED вже багато років займається забезпеченням лікувальних установ та приватних клієнтів якісними товарами медичного призначення. Ми є офіційними представниками в Україні багатьох виробників, тому купити у нас медичне обладнання  - вигідно, просто та надійно! 

  • Офіційна гарантія
  • Найбільш широкий асортимент
  • Профільний підбір обладнання по напрямкам (кардіологія, хірургія, лабораторія, неонатологія, реанімація, гінекологія, медичні меблі та інші)
  • Медичне обладнання для дому (дозиметри, пульсоксиметри, термометри, іонізатори та інші)
  • Доставка по всій Україні, у тому числі адресна доставка до дверей
  • Низькі ціни та гарантія оригінальної якості

Вибрати та замовити медичне обладнання Вам допоможуть наші професійні консультанти: напишіть нам в онлайн чат чи зателефонуйте!

Схожі запити:

© 2024 Formed. Здорове життя