Рентгенографічні апарати Opera, С-дуга

Виводити:
Показані: товарів
(УЗД IMAX) Арт: F8447

ціну уточнюйте

Є в наявності

Рентгенографічні апарати Opera, С-дуга

Рентгенографічний апарат Opera типу С-дуга є найновішою модулярною рентгенівською системою, що має високий рівень інтеграції широкого діапазону столів. Управління ним здійснюється за допомогою використання дистанційної   системи. Також він оснащений генератором, цифровим або аналоговим підсилювачем рентгенівського зображення, рентгенівськими трубками та вертикальними растровами.
 

Рентгенографічні апарати Opera типу С-дуга використовуються для проведення цифрової або аналогової радіографії, томографії, тривалої флюороскопії, пульсуючої флюороскопії. Також їх використовують у галузі гастроентерології, педіатрії, мієлографії, гінекології та урології, екстреної медицини, травматології та цифрової ангіографії.
 

За допомогою цього апарата виконується також цифрова детекція на великій площі, при цьому можна проводити різні налаштування столу: індикацію кутів повороту та нахилу. Вузол прицільної рентгенографії має сервопривід та керується за допомогою цифрового дистанційного керування. Таким же способом здійснюється управління поворотним столом, який має вбудовані мікропроцесори та автоматичний касетоприймальний пристрій для радіо- та томографії, а також телефлюроскопії.
 

  • Рентгенівські мамографи
  • Мобільні рентген-апарати
  • Рентгенографічні апарати Opera, С-дуга
  • Рентгенплівка, касети, екрани

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2023 Formed. Здорове життя