Мобільні рентген-апарати

Виводити:
Показані: товарів

Мобільні рентген-апарати


Мобільні апарати для рентгенів – це портативні та надійні пристрої, які дозволяють отримати високоякісні зображення, завдяки чому вдається значно підвищити ефективність робочого процесу. Вже довгі десятиліття більшість рентгенів апаратів будуються на базі аналогової системи AMX, яка відповідає за рентгенівську візуалізацію та забезпечує якісне зображення стаціонарних систем у портативній формі. Вони прості та гнучкі у використанні.
 

Пересувний рентгенівський апарат - зручний, простий і практичний.

Сучасні системи AMX використовують цифровий детектор, вони сумісні з програмною платформою і мають уніфікований інтерфейс користувача, завдяки чому забезпечується високі можливості продуктивності. Висока мобільність рентген апаратів не завдає шкоди якості зображення. Широкі функціональні можливості дозволяють приділяти пацієнтові максимум уваги, не відволікаючись на технічну складову процесу дослідження.
 

Мобільні рентген-апарати мають продуману конструкцію та підвищену пропускну здатність. Вони оснащуються колонами, що обертаються, і генераторами на 12,5 кВт. Апарат високо ергономічний, що є запорукою якісного та повноцінного обстеження пацієнта.

  • Рентгенівські мамографи
  • Мобільні рентген-апарати
  • Рентгенографічні апарати Opera, С-дуга
  • Рентгенплівка, касети, екрани


 

Схожі запити:

© 2022 Formed. Здорове життя