4K-відеокамера DJI OSMO

Виводити:
Показані: товарів

Нова модель стабілізатора від компанії DJI – це результат використання високих технологій, інновацій, а також досвіду найкращих спеціалістів. DJI Osmo – пристрій, що дозволяє записувати унікальне відео з аналогічними можливостями iPhone. Маючи компактні габарити, його зручно завжди носити з собою, при цьому з технологічної точки зору модель здатна замінити професійне, громіздке обладнання. Завдяки цьому пристрою ті, хто захоплений процесом зйомки, можуть легко створювати захоплююче відео.
DJI є всесвітньо відомим брендом, який завоював довіру користувачів та репутацію надійного виробника, що випускає найсучасніші та найефективніші літаючі камери, підвіси та стабілізатори. Модель Osmo призначена спеціально для створення максимально якісного відео та фото, без спотворень та розмитості. Тепер користувачеві більше не потрібно підлаштовуватися під камеру, вона сама адаптуватиметься до вас.
Модель OSMO є гармонійним поєднанням системи стабілізації та камери із записом відео 4К. Три осьовий стабілізатор має форму ручки з деталями управління, на яких розташовується мікрофон, який пише звук і підтримує зовнішні мікрофони. Завдяки конструкції пристрою його дуже зручно застосовувати повсякденно: зручно тримати в руці, має практичне розташування кнопок і максимально простий в управлінні.

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2022 Formed. Здорове життя