Квадрокоптери DJI MAVIC

Виводити:
Показані: товарів
Арт: F5734

36 600 грн

Під замовлення

Квадрокоптери DJI Mavic– являють собою досить компактні агрегати, які популярні серед туристів і любителів різних подорожей, а також максимально активних людей, які воліють мати гарну сучасну камеру.

Основною перевагою дронів Mavic є складна конструкція та компактність, завдяки чому він чудово вміщується на долоні. Не дивлячись на досить маленькі розміри ця модель має вдосконалену камеру 4К, яка здатна знімати близько 30 кадрів протягом 1 секунди. Завдяки системі Flight Autonomy квадрокаптер здатний перебувати в повітряному просторі близько 27 хвилин, причому швидкість його польоту може становити 65 км/год.

Квадрокоптери DJI Mavic чудово обходять перешкоди, що створюються на їхньому шляху. Керувати цією моделлю можна за допомогою дистанційного пульта, в який вбудований дисплей. Управління ще здійснюється завдяки спеціальному додатку у смартфонах або планшетах. Квадрокоптери DJI Mavic – дозволяють знімати різноманітні фільми, власні моменти подорожей. При цьому вартість дронів на нашому сайті інтернет-магазину досить доступні.

Наша компанія є офіційним представником DJI в Україні. Ми пропонуємо своїм клієнтам повну гарантію та якісне обслуговування, а також безкоштовне навчання, що дозволяє за короткий термін освоїти управління літаючої камери.

Схожі запити:

© 2022 Formed. Здорове життя