Протипролежневі матраци

Виводити:
Показані: товарів
(OSD) Арт: F8138

21 999 грн

Є в наявності

Матраци від пролежнів, протипролежневі матраци, антипролежневий матрац 

Протипролежневі системи – це спеціальні антипролежневі матраци та подушки, які використовуються для запобігання появи у хворих, які перебувають у стані післяопераційної реабілітації та повинні весь час проводити у ліжку, пролежнів.

Протипролежневі матраци мають пористу структуру. У певний час у певній кількості осередків відбувається зміна тиску, що відповідно впливає і на тіло людини. Таким чином, матрац завдяки своєму масажному ефекту сприяє нормалізації кровотоку в шкірі хворого, що дозволяє уникнути появи пролежнів – безперервного затискання тканин.

 Залежно від структури та жорсткості розрізняють різні типи протипролежневих матраців. По характеристиці жорсткості розрізняють м'які, середні та жорсткі протипролежневі матраци. Залежно від структури розрізняють матраци виду «смуги» та «решітка». Перші складаються з груп подушок, нагнітання повітря в які відбувається порційно в парні та непарні ряди. Матраци виду «решітка» за допомогою компресора з фільтром наповнюються повітрям, яке рівномірно розподіляється по осередках.

Протипролежневі матраци не лише борються з розвитком та появою виразок, але нейтралізують напруженість у м'язах тіла, під час відпочинку. Також вони сприяють швидкому засипанню хворого та його повноцінному лікуванню.

Навіщо потрібні протипролежневі матраци?

Протипролежневі матраци використовуються для профілактики та лікування пролежнів у хворих, які через важкі захворювання довго змушені лежати в ліжку. Це можуть бути інфаркти, інсульти, опіки, онкологічні захворювання, захворювання опорно-рухового апарату та інші недуги, які можуть змусити хворого проводити тривалий час у ліжку. У лежачому положенні через постійне стискання м'яких тканин кістками, порушується кровообіг, внаслідок чого виникають пролежні. Особливо часто пролежні з'являються в районі крижів, сідниць, п'ят.

Принцип дії матраців заснований на масажі тканин, він нормалізує кровообіг, забезпечує киснем, поживними речовинами, а також покращує мікроциркуляцію крові в м'яких тканинах.

Матраци від пролежнів давно і дуже ефективно використовуються у світовій медицині. Як правило їх виготовляють із гіпоалергенних, не токсичних, довговічних, міцних та екологічно чистих матеріалів. Автоматичний компресор по черзі у шаховому порядку наповнює повітрям розділені камери матраца. При цьому тиск під тілом хворого періодично змінюється, почергово масажуючи кожну зону тіла. Існують моделі, що наповнюються повітрям посекційно.

Сучасний протипролежневий матрац дуже простий в експлуатації.

Компресор зазвичай автоматичний, без вібрацій, працює безшумно, не потребує постійного контролю та регулювання. Застосування таких матраців значно полегшують догляд за лежачими хворими. Придбання протипролежневого матраца - це своєчасна ефективна профілактика виникнення пролежнів на тілі пацієнта, що допомагає хворому швидше погладшати і позбавитися від побічних проблем.

 

Наша компанія медичного обладнання FORMED вже багато років займається забезпеченням лікувальних установ та приватних клієнтів якісними товарами медичного призначення. Ми є офіційними представниками в Україні багатьох виробників, тому купити у нас медичне обладнання  - вигідно, просто та надійно! 

  • Офіційна гарантія
  • Найбільш широкий асортимент
  • Профільний підбір обладнання по напрямкам (кардіологія, хірургія, лабораторія, неонатологія, реанімація, гінекологія, медичні меблі та інші)
  • Медичне обладнання для дому (дозиметри, пульсоксиметри, термометри, іонізатори та інші)
  • Доставка по всій Україні, у тому числі адресна доставка до дверей
  • Низькі ціни та гарантія оригінальної якості

Вибрати та замовити медичне обладнання Вам допоможуть наші професійні консультанти: напишіть нам в онлайн чат чи зателефонуйте!

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренду:

© 2024 Formed. Здорове життя