Медичне обладнання для реабілітації

Медична служба і українська армія сьогодні переходять на натівські стандарти і це значно спрощує роботу військових медиків. 

  • Як це відбувається? В Україні вже працює ряд програм з медичної реабілітації військових, також всі знають, що є збірна ветеранів, які отримали поранення, пройшли реабілітацію та беруть участь у спортивних змаганнях. В університетах є певні програми, покликані на покращення послуг з реабілітації саме військових.  

  • Що для цього потрібно? Якісне реабілітаційне обладнання.

Ми постачаємо сучасне обладнання для реабілітації, яке застосовується після операцій, травм,  інсультів, ДЦП та інших захворювань, що призвели до обмеження рухомості опорно-рухового апарату. Таке обладнання призначене для:

  • налагодження кровообігу в травмованій ділянці;
  • покращення відчуття рівноваги та балансу;
  • покращення іннервації м'язів;
  • відновлення побутових навичок;
  • пропрацювання дрібної моторики пальців руки;
  • покращення рухової активності тіла в цілому чи окремих його ділянок.

Реабілітаційний тренажер для ніг з лічильником призначений для розробки колінного і гомілковостопного суглобів. 

Кожна людина потребує не лише відпочинку та зняття психоемоційної напруги, а й якісного відновлення - як фізичного, так і емоційного. У цьому допомагає сучасне медичне обладнання, яке часто купують рекреаційні та реабілітаційні центри. Будь-які товари нашого магазину можуть бути придбані, як медцентрами, так і для приватного використання, як, наприклад, ходунки та ролери

Інвалідні візки, які сьогодні є у нашому магазині, мають можливість індивідуального налаштування. Це дозволить медперсоналу відділення враховувати антропометричні дані кожного пацієнта: дають змогу не лише з легкістю пересуватись у приміщенні відділення клініки, а також тривалий час перебувати на свіжому повітрі у парковій зоні медичного центру.

Якісні матеріали, ергономічний дизайн, сучасні інженерні рішення - все це у поєднанні полегшує виконання вправ по відновленню після травм та гарантують результативність індивідуальної роботи з тренером чи в самостійному режимі.

Педальний тренажер для ніг і рук «OSD-B-Bike» призначений для розробки верхніх і нижніх кінцівок користувача в період посттравматичної та реабілітаційної адаптації, а також для людей похилого віку та з обмеженими фізичними можливостями. Тренажер оснащений педалями, які потрібно обертати руками або ногами заданий проміжок часу.

Наполеглива праця медиків разом з їхніми мужніми пацієнтами спрямована на повернення до повноцінного здорового життя.

Телефонуйте нам, ми надамо вам повну інформацію щодо можливостей реабілітаційного обладнання, умов його придбання, ціни та доставки. Сучасне обладнання та устаткування дозволить зробити реабілітаційний процес більш досконалим.

Контакти:

+38 067 569 83 83

+38 050 183 83 83

+38 044 232 43 83

© 2024 Formed. Здорове життя