Виявити дрон раніше, ніж він підніметься у повітря

Чи існує система, яка б попереджала оператора про те, що поблизу знаходиться якийсь дрон? Існує, до того ж система може виявити необмежену кількість дронів. На разі це актуально.

Обладнання для аеророзвідки, що дає змогу вистежити ворожі БПЛА

Бути поінформованим, що дрон десь поруч, - дуже добре. Але якщо знати достовірне місце розташування безпілотника (та ще й оператора), тоді можна значно підвищити і ситуативну інформативність, і можливість розгортання заходів протидії.

Система виявлення дронів Rantelon DTS-2458, яка вже є доступною у нашому інтернет-магазині, здатна виявляти радіочастотне випромінювання відразу ж, як тільки випромінювач вмикається, завдяки чому виявляється дрон ще до того, як він підійметься в повітря. До того ж, ніщо не буде впливати на систему – ні птахи, повітряні кулі чи інші літаючі об’єкти, оскільки головне завдання системи - виявлення електромагнітного випромінювання. 

Ви зможете прослідкувати не лише сам дрон, а й визначати напрямок знаходження його пульта дистанційного керування. Ідентифікація типу дрона (Mavic) з високою точністю відстеження до 10° відбувається миттєво: як тільки дрон увімкнувся.


З чого складається детектор:

  • антені стеження,
  • інтерфейс радіо,
  • програмне забезпечення для аналізу. 

Детектор вчасно попередить оператора аеророзвідки про безпілотників, що находяться поблизу. 

Зручно користуватись:

  • наявність векторної мапи
  • супутникова карта онлайн
  • перегляд на смартфоні/планшеті офлайн
  • історія виявлення
  • можливість офлайн-використання

Із переваг системи є те, що  вона не має обмежень щодо дальності виявлення БПЛА (тут має місце потужність передавачі дрона). Для більш точної геолокації дронів і пультів з’єднайте разом кілька систем детекторів чи інтегруйте з іншими системами Rantelon.

Щоб виявити дрон раніше, ніж він підніметься у повітря,

варто купити Систему виявлення дронів Rantelon DTS-2458.

 

Новини

02.02.23

Обнаружить дрон раньше, чем он поднимется в воздух

Виявити дрон раніше, ніж він підніметься у повітря

Чи існує система, яка б попереджала оператора про те, що поблизу знаходиться якийсь дрон? Існує, до того ж система може виявити необмежену кількість дронів. На разі це актуально. Читати далі

21.12.22

Первая в мире портативная электростанция на 5 кВт/ч - уже скоро!

Перша у світі портативна електростанція на 5 кВт/год – незабаром!

Виробники обіцяють випуск нової портативної електростанції на початок січня 2023 року. Це цікаво та актуально, і ми з нетерпінням очікуємо на новинку. Читати далі

20.10.22

Як вибрати портативні зарядні станції

Як вибрати портативні зарядні станції

Якщо у вас можуть виникнути перебої з електроживленням або плануєте провести пристойний час у поході без підключення до мережі, можна придбати портативну зарядну станцію. По суті, це великі літієві батареї, які можуть накопичувати електроенергію. Читати далі

© 2023 Formed. Здорове життя