Перша у світі портативна електростанція на 5 кВт/год – незабаром!

Виробник високоміцних смартфонів Oukitel вирішив спробувати себе у сфері зеленої енергетики, анонсувавши першу в світі портативну електростанцію на 5 кВт/год. Ця новина нас дуже зацікавила, оскільки ми регулярно стежимо за новинками індустрії, і тема портативних джерел живлення сьогодні є надзвичайно актуальною.

Що планується створити?

Китайський техногігант, створивши компанію ABEAR, прагне забезпечити більш швидкі, безпечні та екологічні енергетичні рішення як для задоволення актуальних потреб людства сьогодні, так і для порятунку планети в майбутньому.

З цією метою ABEARL створюватиме сонячні технології, портативні джерела живлення та системи резервного живлення для «розумного» дому. Все для того, щоб надати людям ще якісніші продукти для енергопостачання та, відповідно, для зниження рівня викидів вуглекислого газу.

Як це досягти?

Для цього й буде створена портативна електростанція P5000 на 5 кВт/годину з максимально високою потужністю та щільністю енергії.

Унікальні особливості електростанції P5000:

  • Потужна система батарей LiFePO4 із 3500 життєвими циклами, яка 4 роки проходила всебічне тестування. Наприклад, середній у галузі показник життєвих циклів батареї - трохи більше 500.
  • ТРИ варіанти підзарядки: від розетки, навісу та сонячної батареї.
  • Прилад постачається з вбудованим режимом ДБЖ, що гарантує перемикання з мережі на батарею менш ніж за 10 мс (це безпечно для використання з комп'ютерами, машинами CPAP, побутовою технікою).
  • Компанія прагне створити найбезпечнішу електростанцію, тому всі батареї проходять низку суворих випробувань на екстремально високі/низькі температури, падіння, цикл зарядки тощо.
  • Легкий та портативний пристрій, маючи вагу всього 112,4 фунти, забезпечує високу потужність.
  • Дизайн у вигляді валізи дозволяє легко переносити та зберігати електростанцію P5000 під час походів, подорожей чи життя в автономному режимі.

Виробники обіцяють випуск нової портативної електростанції на початок січня 2023 року. Це цікаво та актуально, і ми з нетерпінням очікуємо на новинку.

Новини

03.04.23

Як перевірити продукти на нітрати?

Як перевірити продукти на нітрати?

Ставтесь до свого здоров’я з відповідальністю, перевіряйте продукти на вміст шкідливих речовин. Допоможе вам у цьому нітрат-тестер, який ви можете купити у нашому інтернет-магазині. Читати далі

02.02.23

Обнаружить дрон раньше, чем он поднимется в воздух

Виявити дрон раніше, ніж він підніметься у повітря

Чи існує система, яка б попереджала оператора про те, що поблизу знаходиться якийсь дрон? Існує, до того ж система може виявити необмежену кількість дронів. На разі це актуально. Читати далі

21.12.22

Первая в мире портативная электростанция на 5 кВт/ч - уже скоро!

Перша у світі портативна електростанція на 5 кВт/год – незабаром!

Виробники обіцяють випуск нової портативної електростанції на початок січня 2023 року. Це цікаво та актуально, і ми з нетерпінням очікуємо на новинку. Читати далі

© 2023 Formed. Здорове життя