Збираєтеся у поїздку? Потрібна портативна зарядна станція 

Перестаньте шукати розетку, ми пропонуємо вам щось краще:

екологічно чисті, портативні, інтеллектуальні джерела живлення.

Друзія, радимо вам звернути увагу на новинки нашого магазину - портативні зарядні станції EcoFlow. Саме вони забезпечать вам надшвидку зарядку будь-яких ваших гаджетів. Тепер ані відсутність доступу до розетки, ані планове відключення від мережі, ані аварія чи будь-який форс-мажор не стануть на заваді для роботи ваших смартфонів, ноутбуків, дронів та будь-яких електроінструментів.

Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER - автономна зарядна станція з вбудованим літіє-іонним акумулятором для заряджання різноманітних побутових приладів і акумуляторів. 

  

Завжди в епіцентрі ваших пригод

Ця зарядка здатна живити до 10 пристроїв одночасно. Маючи в запасі 288Вт енергоємності, ви зможете заряджати телефон 21 раз, тричі зарядити дрон або зробити 12 чашок кави за допомогою кавомашини. Тільки не пийте їх усі одразу! 

EcoFlow має власну систему приросту потужності за технологією X-Boost. Перейдіть в режим буста для того, щоб підключати споживач потужності до 1800W. Цієї потужності достатньо для фена, пилососа, і навіть для електричної газонокосарки.

Її переваги:

  • Технологія швидкого заряджання
  • Можливість заряджати до 10 пристроїв одночасно
  • Можливість встановлення та демонтажу буферної батареї
  • Портативність
  • Зручна ручка для перенесення зверху корпусу. Зарядна станція RIVER спеціально розроблена для подорожей.

Зарядка від машини

Збираєтесь у поїздку? Зарядіть станцію до 100% за 3,5 години, підключивши зарядну станцію прямо до розетки прикурювача.

Портативна зарядка DELTA не сприяє забрудненню та шуму, не вимагає газу. З технологією надшвидкої зарядки X-STREAM, ви можете за годину заряджати акумулятор від 0 до 80%. До того, ж зарядка здійснюється через звичайний кабель. А допоміжний роз'єм для підключення сонячних панелей дозволить виробляти енергію будь-де. 

  

Зарядна станція DELTA може зарядити ваш електромобіль на додаткові 7-8 км у випадку надзвичайної ситуації.

DELTA одна з найлегших і найкомпактніших портативних зарядних станцій у своїй категорії. І що важливо, сумісна з більшістю побутових приладів. DELTA працює у 10 разів швидше, ніж конкуруючі генератори на акумуляторах. Це потужний та безпечний вибір як портативна зарядна станція.

Обладнання, про яке ми говоримо, має захист - від перенапруги, від навантаження, від перегріву, від короткого замикання, від переохолодження, від зниження напруги, від надлишкового струму.

Відмінна якість, висока надійність!

Зарядні станції купити в нашому магазині >>>

 

Новини

12.05.22

Качественная бронезащита – надежная безопасность

Якісний бронезахист - надійна безпека

Найголовніше на фронті - безпека. Бронежилет і кевларовий шолом мають чудову відповідність швидкості поглинання енергії і тривалості взаємодії з ударною силою. Це надійне рішення індивідуального захисту, і ви можете його купити. Читати далі

19.03.22

Продолжаем работать!

Продовжуємо працювати!

У цей важкий час кожен на своєму місці повинен намагатись не втрачати голову. Економіка країни має працювати. Працювати потрібно всім, хто може і має можливість. Наразі продовжуємо працювати і ми. Слава Україні! Героям Слава! Читати далі

12.02.22

 Собираетесь в поездку? Нужна портативная зарядная станция

Збираєтеся у поїздку? Потрібна портативна зарядна станція

Перестаньте шукати розетку, ми пропонуємо вам щось краще: екологічні чисті, портативні, інтелектуальні джерела живлення. Читати далі

© 2022 Formed. Здорове життя