Як вибрати портативні зарядні станції

Якщо у вас можуть виникнути перебої з електроживленням або плануєте провести пристойний час у поході без підключення до мережі, можна придбати портативну зарядну станцію. По суті це великі літієві батареї, які можуть накопичувати електроенергію та генерувати потужність змінного та/або постійного струму для живлення вашого електричного спорядження та девайсів.

Кращі блоки живлення можна заряджати за допомогою сонячних батарей і, отже, вони дозволяють вам фактично жити поза мережею протягом багатьох днів та тижнів, якщо сонце яскраво світить. Звичайно, можна заряджати блок живлення безпосередньо від мережі або автомобільного акумулятора, якщо це необхідно.

Зарядні станції

корисні в наметі чи навісі для живлення такого обладнання, як холодильники, електричні грилі та ліхтарі. Ви навіть можете закип'ятити воду, якщо блок живлення може видавати 300 Вт або більше, але це може зайняти до 20 хвилин – для швидшого результату ми рекомендуємо потужність щонайменше 1000 Вт.

Також доступні невеликі блоки живлення для кемпінгу, які більше підходять для підзарядки менш енергоємних пристроїв, таких як телефони, GPS, розумний годинник або навіть грілки для рук, що перезаряджаються. Вони дуже добре знайомі більшості людей і коштують досить дешево. Завдяки своїм невеликим та портативним розмірам ці переносні блоки живлення дуже зручні у поїздках.

Зверніть увагу на такий показник як потужність, яку батарея може забезпечити гаджету або пристрій. Наприклад, якщо ваш фен працює від змінного струму потужністю 1800 Вт, це означає, що вам потрібне джерело живлення, здатне подавати не менше 1800 Вт (1,8 кВт) змінного струму (тобто як звичайний блок живлення). Як правило, також слід мати трохи запасу вище цього значення, тому рекомендуємо акумулятор потужністю 2000 Вт для вищезазначеного випадку.

З іншого боку, важливим є показник Wh — це скорочення від ват-годин. Це зовсім інша одиниця виміру, яка відноситься до того, скільки пам'яті або ємності має блок живлення, тобто, як довго блок живлення працюватиме від повністю зарядженого стану до повного розряду під час роботи пристрою. Наприклад, якщо ви маєте блок живлення ємністю 30 Вт, це означає, що ви можете запустити або зарядити гаджет потужністю 30 Вт (Вт) протягом 1 години, перш ніж блок живлення розрядиться.

Більші електростанції можуть мати більшу потужність - наприклад, 1260 Вт-год і може забезпечити максимальну потужність 1800 Вт для пристрою. Це означає, що якби ви постійно використовували фен потужністю 1800 Вт, використовуючи цей блок живлення, він би пропрацював ~ 1260/1800 = 0,7 години або 42 хвилини, перш ніж він розрядиться. Не так довго, але знову ж таки ви зазвичай використовуєте фен або чайник тільки короткими 2-3-хвилинними чергами.

Найкращий вибір зарядних станцій для дому та відпочинку – на нашому сайті. Зателефонуйте нам, щоб отримати розгорнуту консультацію. Найкращі ціни та сертифікована продукція з доставкою по Україні!

© 2023 Formed. Здорове життя