Зарядна станція EcoFlow Delta Pro 3: незабаром у нашому магазині

Незабаром у нашому магазині ви можете придбати новинку від компанії EcoFlow, відомої своїми екологічно чистими енергетичними рішеннями. Це потужна портативна зарядна станція EcoFlow Delta Pro 3 з ємністю 4 кВт·год, створена для зручного та ефективного резервного живлення будинку.
 
 
Delta Pro 3 - це універсальний переносний пристрій з батарейним живленням, здатний забезпечити електроенергією ваш будинок при відключеннях. Також його можна використовувати для живлення фургонів та трейлерів.

Основні характеристики

  • Delta Pro 3 відрізняється збільшеною потужністю та ємністю порівняно з попередньою версією, а також працює тихіше. Завдяки ширшій колісній базі пристрій став легше переміщати.
  • Зарядна станція EcoFlow Delta Pro 3 може мати 99% високоенергетичних приладів, включаючи сушарки, системи охолодження та опалення, холодильники та індукційні плити.
  • Пристрій має конфігурацію Plug-and-Play з вихідною потужністю 120/240 В, потужністю 4 кВт та літій-залізо-фосфатним акумулятором ємністю 4 кВт⋅год. Об’єм сховища можна збільшити до 12 кВт·год.
  • При необхідності можна об’єднати до трьох пристроїв Delta Pro 3 та підключити їх до EcoFlow Smart Home Panel 2, що дасть вихідну потужність до 12 кВт та загальну ємність до 36 кВт⋅год. Це дозволить забезпечувати середньостатистичний будинок електроенергією на півтора дні або довше при використанні лише критично важливих пристроїв.

 

Унікальні функції

Delta Pro 3 підтримує функцію цього ДБЖ із затримкою 10 мс, що забезпечує швидке перемикання для роботи критично важливих пристроїв та запобігання втраті даних на комп’ютерах при відключенні електроенергії.
 

Варіанти зарядки

Заряджати портативну електростанцію можна за допомогою:
  • сонячних панелей потужністю 1000 Вт та 1600 Вт;
  • розеток змінного струму на 1800 Вт (120 В) чи 3000 Вт (240 В);
  • автомобільного зарядного пристрою EcoFlow Alternator Charger (800 Вт) або повільно від прикурювача (12 Вт).

 

Пристрій оснащений новою системою X-Stream, що підтримує кілька варіантів заряджання, включаючи змінний струм, сонячні панелі з двома фотоелектричними модулями або підключення до EcoFlow Smart Home Panel 2.

 

Переваги EcoFlow Delta Pro 3

Електростанція працює практично безшумно, з рівнем шуму всього 30 дБ, і важить 52 кг, що робить її неймовірно зручною та мобільною.

Будьте першими, хто оцінить усі переваги зарядної станції EcoFlow Delta Pro 3:

не пропустіть можливість придбати цей інноваційний пристрій у нашому магазині.

Купити в нашому магазині Зарядні станції

© 2024 Formed. Здорове життя