Функціональні медичні ліжка

Виводити:
Показані: товарів
-5%
(Mirid) Арт: F7663

52 600 грн 49 970 грн

Є в наявності

-5%
(Mirid) Арт: F9349

36 840 грн 34 998 грн

Під замовлення

-5%
(Mirid) Арт: F7373

36 840 грн 34 998 грн

Під замовлення

-5%
(Mirid) Арт: F9350

63 000 грн 59 850 грн

Під замовлення

-5%
(Mirid) Арт: F9351

78 000 грн 74 100 грн

Під замовлення

-5%
(Mirid) Арт: F9352

79 000 грн 75 050 грн

Під замовлення

-5%
(Mirid) Арт: F9354

91 600 грн 87 020 грн

Під замовлення

-5%
(Mirid) Арт: F9357

100 000 грн 95 000 грн

Під замовлення

Функціональні медичні ліжка з електроприводом

Функціональні медичні ліжка призначені для пацієнтів, які змушені тривалий час перебувати лежачи. Як правило, в такому положенні перебувають після операцій, травм або під час лікування важких хвороб.

Медичні ліжка з електроприводом, на відміну від звичайних, мають ряд певних характеристик, що забезпечують пацієнтам будь-якого медичного закладу максимальний комфорт. Однією з головних переваг ліжок з електроприводом є можливість регулювання висоти ліжка, що є зручним і для медперсоналу, і для пацієнта. Хворий самостійно може регулювати кут нахилу спинки та окремих секцій.

Функціональні медичні ліжка з електроприводом також є зручними для застосування і в домашній обстановці. Бувають ситуації, коли пацієнт після виписки з лікарні потрібен певний час для реабілітації в домашніх умовах. Купівля хорошого медичного ліжка суттєво полегшить і життя родичів, які доглядають хворого, так і побут самого пацієнта.

Лежачому пацієнту морально важко переносити свою безпорадність, цим він "заганяє" себе в депресивний стан, а відомо, що занепад духу погано впливає на одужання. Якщо у людини, що одужує, буде медичне ліжко з електроприводом, вона зможе керувати механізмами ліжка самостійно, а значить, почуватиметься набагато краще в моральному плані, відчуватиме позитивний настрій. Це приведе її до швидкого одужання.

 Медичні ліжка з електроприводом можуть складатися з декількох рухомих секцій, що дозволяють змінювати положення тіла, кут нахилу голови, зігнути ноги в колінах - це дає змогу розслабити м'язи, що втомилися. Чим більше секцій - тим краще, тому що ліжко виходить більш маневреним, і пацієнт може прийняти більше положень.

 У нашому магазині ви можете купити 2-3-4-секційні медичні ліжка, з боковою огорожею та на коліщатках – вони дозволять пацієнтові при максимальному комфорті швидше йти на поправку.

Наша компанія медичного обладнання FORMED вже багато років займається забезпеченням лікувальних установ та приватних клієнтів якісними товарами медичного призначення. Ми є офіційними представниками в Україні багатьох виробників, тому купити у нас медичне обладнання  - вигідно, просто та надійно! 

  • Офіційна гарантія
  • Найбільш широкий асортимент
  • Профільний підбір обладнання по напрямкам (кардіологія, хірургія, лабораторія, неонатологія, реанімація, гінекологія, медичні меблі та інші)
  • Медичне обладнання для дому (дозиметри, пульсоксиметри, термометри, іонізатори та інші)
  • Доставка по всій Україні, у тому числі адресна доставка до дверей
  • Низькі ціни та гарантія оригінальної якості

Вибрати та замовити медичне обладнання Вам допоможуть наші професійні консультанти: напишіть нам в онлайн чат чи зателефонуйте!

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренду:© 2024 Formed. Здорове життя