Інвалідні візки: як вибрати

Оскільки інвалідні крісла-візки стають невід'ємною частиною повсякденного життя людини, яка не може самостійно пересуватися, то й вимоги до їх вибору досить серйозні. Для початку варто вирішити, що б ви хотіли купити: крісло-каталку чи інвалідний візок

Крісло-каталка призначена для пацієнтів, які через захворювання не здатні самостійно пересуватися навіть в інвалідному візку (або в цьому просто немає необхідності). Тому такі вироби не мають великих приводних коліс, а для пересування пацієнта необхідна допомога іншої людини. Використовуються інвалідні крісла-каталки, переважно в приміщенні для транспортування хворої людини. Пацієнт у них є обмежена кількість часу.

Інваліднк крісло-візок є технічним засобом у тому числі і для самостійного пересування. Це можливо завдяки великим заднім колесам (ручний або важільний привід) або електроприводу (електричні крісла-візки), якими керують за допомогою пульта (джойстика). 

Інвалідні крісла-візки розробляються з урахуванням тривалого перебування у них пацієнта (для активного пересування у ній у приміщенні чи надворі). Для занять спортом є інвалідні візки активного типу, які мають спеціальну конструкцію.
 

Є окремий вид інвалідних візків — дитячі інвалідні візки (для дітей із ДЦП тощо). Вони сконструйовані саме з урахуванням дитячої анатомії та фізіології, мають низку додаткових пристосувань. Дитячі інвалідні візки, як і спортивні, найчастіше виготовляються на замовлення для забезпечення максимальної підтримки, безпеки та комфорту хворій дитині. Вони мають легку і стійку конструкцію, відрізняються якісним виконанням і приємним дизайном. У дитячих інвалідних візках передбачаються фіксуючі ремені, абдуктори (розділювачі), підголовники, ручки-обмежувачі, блокатори передніх коліс, дахи та чохли, що захищають маленьких пацієнтів від дощу та сонця.

Звичайно, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем з питання підбору коляски для конкретної людини.

Правильний вибір допоможе уникнути багатьох неприємностей під час її експлуатації, а також забезпечить безпеку та комфорт для пацієнта.

Назва «універсальні візки» говорить сама за себе. Такі пристрої однаково комфортно можуть використовуватися як у домашній обстановці, так і на вулиці. Вони підійдуть більшості людей, які не передбачають активного способу життя. Універсальні інвалідні візки надійні та функціональні.

Посилені інвалідні візки підійдуть людям з великою вагою, оскільки мають подвійну стійку раму зі сталі. Підвищеною міцністю володіють також спинки та сидіння візка.

Інвалідний візок слід підбирати, виходячи з індивідуальних потреб, а також параметрів пацієнта, який ним має користуватися. Це дуже важливо, як для фізичного і психічного стану пацієнта, так і для близьких йому людей.

Якщо вам потрібна допомога у виборі інвалідного візка, менеджери нашого інтернет-магазину готові безкоштовно проконсультувати вас, щоб ви могли зробити оптимальний вибір.

© 2024 Formed. Здорове життя