Як вибрати дефібрилятор?

До нашого інтернет-магазину надійшли нові дефібрилятори. Про них ми розповімо обов'язково. Але хочеться також уточнити, що є цей прилад, з чого складається, які функції виконує і як його правильно вибрати.

Дефібрилятор, як правило, складається з 3-х частин: електродів, джерела електроенергії та формувача імпульсів. Як джерело електроенергії використовується мережа змінного струму (для стаціонарних пристроїв) або акумуляторна батарея (для переносних пристроїв). 

Новинка - Автоматичний зовнішній дефібрилятор С1А

Дефібрилятор-монітор необхідний для реанімації під час зупинки серця або аритмії. З його допомогою здійснюється відновлення роботи провідної системи серця. Більшість сучасних приладів оснащені монітором для відстеження динаміки серцевого м'яза.

Принцип роботи медичного дефібрилятора полягає у подачі короткого електричного імпульсу, під дією якого всі м'язові волокна серця одночасно скорочуються та фібриляція знімається. Апарати з монітором дозволяють відстежувати серцеву діяльність у динаміці, що важливо при транспортуванні потерпілого.

Дефібрилятор: головні критерії вибору 

Ефективного результату під час надання першої медичної допомоги, як у лікарні, так і поза лікувальним закладом, можна досягти за наявності наступних параметрів:
 
   - легка вага приладу та невеликі габарити,
   - акумулятор великої ємності,
   - авторежим (відсутність електродів),
   - великий вибір видів діагностики,
   - широкий екран,
   - Bluetooth-технології.

Тип дефібрилятора: автоматний (AED), ручний (Manual), змішаний.

Прилади з автоматичною дефібриляцією використовуються при першій долікарській допомозі в торгових центрах, аеропортах, спортклубах, медпунктах інше. Вони можуть бути використані людьми без спеціальної медичної освіти (тренерами, медсестрами, рятувальниками, стюардесами).

Ручне керування є у професійних дефібриляторів. Вони застосовуються у реанімації, службі швидкої допомоги, під час оперативних втручань. Їх характеризує можливість синхронізації з апаратом ЕКГ, наявність монітора та можливість проведення інвазивної дефібриляції. Важливими параметрами є синхронізована кардіоверсія, наявність електродів, чіткий моніторинг, друк.

Прилади змішаного типу розташовуються в поліклініках і медичних центрах, мають ті ж функціональні особливості, що і ручні дефібрилятори.

Форма імпульсу: монофазна і біфазна

- Монофазний дефібрилятор дозволяє здійснити передачу імпульсу від стернального електрода локальному. При використанні біфазного дефібрилятора немає необхідності стежити за полярністю електродів.

  - Біфазна форма імпульсу краще: менше ушкоджується серцевий м'яз, зменшується ймовірність появи повторної фібриляції.

Можливість хдійснення розширеної діагностики

Можливість проведення розширеної діагностики (SpO2 – датчик пульсометрії, CO2 – датчик капнометрії, NIBP – вимірювання артеріального тиску) характерна як для автоматичних, так і для ручних дефібриляторів.

Новинка магазину - Професійний дефібрилятор-монітор BeneHeart D6

Область застосування дефібриляторів

Дефібрилятори-монітори широко використовуються реаніматологами, парамедиками та особами, які не мають медичної освіти при наданні першої медичної допомоги поза лікувальними закладами.

Купити дефібрилятор за вигідної ціною в Україні >>>

 

© 2025 Formed. Здорове життя