Навіщо потрібен кисневий концентратор та як він працює?

Користь кисневої терапії вже давно визнана у всьому світі. Для того, щоб виконати її в домашніх умовах, необхідний кисневий концентратор. Цей пристрій можна купити в нашому магазині – ми пропонуємо велику кількість варіантів із різних цінових категорій.

Кисневий концентратор - це прилад, який «вичавлює» кисень з навколишнього повітря і подає його пацієнту в концентрованому (більше 90%) вигляді. Одержання кисню за допомогою кисневого концентратора це повністю фізичний процес. Жодного хімічного перетворення не відбувається, тому робота кисневого концентратора досить безпечна. 

Концентратор кисню AirSep VisionAire

Коли необхідна киснетерапія?

Завдяки кисню ми живемо. З його участю у кровоносній системі проводиться багато важливих процесів. І якщо кисню недостатньо, розвивається гіпоксія, що призводить до наслідків:
 
- головні болі;
- ослаблення імунітету;
- зниження життєвого тонусу;
- порушення розумової активності;
- дискомфорт у м'язах;
- розлади роботи нервової системи.

Для більшості жителів мегаполісів недоступні прогулянки на свіжому повітрі, тим паче, що у багатьох районах важко дихати через скупчення транспорту. Виправити ситуацію може терапія чистим киснем.

Кому необхідно купити кисневий концентратор?

Концентратором кисню можна здійснювати окситерапію як дорослим, а й дітям будь-якого віку. Нестачу кисню можна заповнити або диханням (через маску або канюлю), або прийомом кисневого коктейлю.

Кисневий концентратор до 10 літрів OLV-10 на 2 потоки

Як працює концентратор кисню?

Принцип роботи пристрою простий:

- прилад забирає повітря із атмосфери,

- повітря проходить через "молекулярне сито" (цеоліт), що затримує азот,

- в результаті очищення утворюється газова суміш, в якій 95% кисню,

- кисень подається пацієнту.

Концентратори кисню на лікування захворювань

Основне застосування оксигенотерапії – лікування захворювань дихальної системи:

- хвороби бронхів, зокрема астми;

- недостатності роботи серця або дихальної системи;

- легеневої гіпертензії;

- муковісцидозу;

- обструкції легенів хронічного типу.

Тривалість сеансу терапії із застосуванням концентратора залежить від особливостей перебігу захворювання. Якщо кисень призначений як підтримувальна міра, то дихати потрібно по 0,5-1 години на день. Це дозволяє покращити загальне самопочуття пацієнтів.

За наявності інших захворювань можна досягти:

- зменшення задишки;

- відновлення роботи серця, нирок та печінки;

- зниження інтоксикації організму.

Кисневі концентратори також застосовують під час відновлювального періоду після операцій та після захворювань з тяжким перебігом. Терапія киснем допомагає швидше повернутися до нормального життя та зміцнити імунітет. Понад 90% пацієнтів відзначають, що після сеансів стали почуватися краще.

Концентратори для домашнього використання – безпечна альтернатива кисневим балонам, які раніше використовувалися під час обструктивної хвороби легень. Зараз їх застосовують повсюдно і рекомендують використовувати вдома як підтримуючу терапію.

Кисневий концентратор АЕ-8 (Brightfield, ШВЕЦІЯ)

 

Кисневі концентратори для здорових людей

Нетривала киснева терапія (на невеликих потоках) буде корисна кожному, хто проживає в мегаполісі або відчуває ознаки гіпоксії. Є кілька категорій людей, яким рекомендується проходити регулярну терапію киснем:

- курцям;

- жінки у період виношування дитини;

- спортсменам та всім, хто стежить за своєю фігурою;

- літнім людям;

- страждають на ожиріння.

Однак, необхідно утриматися від використання концентратора при:

- алергії;

- загострення хронічних захворювань ШКТ;

- сечокам'яній або жовчнокам'яній хворобах.

Киснетерапія для дітей

У деяких випадках терапію киснем призначають у дитячому віці. Для правильного та своєчасного дитячого розвитку необхідно надходження кисню у більшій кількості. При його дефіциті спостерігаються часті респіраторні захворювання, проблеми із запам'ятовуванням та розвитком, зниження успішності, ослаблення імунітету.

Терапію киснем проводять у вигляді курсів прийому кисневих коктейлів. Корисні напої готують на основі соків або відварів із лікувальних трав, що підвищує їхню користь. Важливо й те, що дитину не доведеться вмовляти, щоб вона спробувала коктейль.

Перед покупкою концентратора, пройдіть обстеження та отримайте консультацію у свого лікаря. Важливо дотримуватись режиму, запропонованого лікарем.

Кисневий концентратор «ФОРМЕД» Y007C-3W з опцією небулайзера (з пультом ДУ)

 

© 2024 Formed. Здорове життя