Санітарно-гігієнічне обладнання

Виводити:
Показані: товарів

Санітарно-гігієнічне обладнання

Догляд за тяжкохворими людьми, особливо тими, які частково втратили можливість пересуватися або мають порушення функцій опорно-рухового апарату, перебувають у медичних закладах або проходять лікування в домашніх умовах, неможливий без використання спеціального санітарно-гігієнічного обладнання, такого, наприклад, як туалетний стілець крісло. Ці санітарні пристрої в першу чергу повинні бути зручними, стійкими і надійними.

Туалетний стілець для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями може бути призначений як для виконання лише однієї функції, так і бути багатофункціональним. Багатофункціональний стілець можна використовувати як унітаз, як стілець для прийняття душу та ін. Якщо пацієнт може певною мірою самостійно пересуватися, то для його потреб у лікарняному стаціонарі або в домашніх умовах можна використовувати зручні високі сидіння, що кріпляться на унітаз.

Санітарно-гігієнічне обладнання може доповнюватися різними додатковими функціональними елементами, такими як знімні підлокітники, підніжки для додаткової опори, регульовані сидіння і спинки, колеса з гальмівним механізмом.

 

Схожі запити:

Фільтр

Вибір бренда:

© 2022 Formed. Здорове життя